Zadzwoń: 42 677 04 26 | Email: biuro@altimplus.pl

Altim Plus – Producent i Importer urządzeń elektronicznych.

MultiSter ST2

MULTISTER ST2

UNIWERSALNY STEROWNIK CZTEROKANAŁOWY – ZMIENNY KOD KEELOQ – SYGNALIZACJA ZAŁĄCZENIA I WYŁĄCZENIA  KANAŁU  – ODBIORNIK SUPERHETERODYNOWY – MOŻLIWOŚĆ OBSŁUGI W STANDARDZIE DO 15 PILOTÓW. OPCJONALNIE DO 1000 PILOTÓW

MultiSter ST2 instrukcja PDF

 

  GŁÓWNE FUNKCJE STEROWNIKA:

 • Możliwość obsługi każdym przyciskiem pilota od 0 do 4 kanałów sterownika
 • Możliwość wyłączenia (zablokowania) dowolnego kanału (możemy zostawić aktywny np. tylko jeden kanał)
 • Konfiguracja każdego pilota do urządzenia według potrzeby (np. przyciskiem „A” jednego pilota można obsługiwać jednocześnie wszystkie kanały, a tym samym przyciskiem „A” drugiego pilota możemy obsłużyć tylko np. 1 kanał .  ( W zależności od skonfigurowania  )
 • Sekwencyjne załączanie kanałów. Dowolne opóźnienie czasu załączenia każdego z  kanałów (np. możemy jednym przyciskiem pilota załączyć działanie urządzenia w następujący przykładowy sposób. Naciskamy przycisk „A” na pilocie, załącza się kanał nr.1, po kilku np. 15sekundach załącza się kanał nr.2, po kolejnych np. 10 sekundach załącza się kanał nr.3 i po następnych np. 20 sekundach załącza się kanał nr.4. (Czas działania i rozłączania kanałów można ustawiać. )

 Ustawianie trybów pracy sterownika.

 1. – chwilowe (tak długo jak trzymamy wciśnięty przycisk w pilocie,tak długo jest załączony kanał. Puszczenie przycisku powoduje rozłączenie kanału)
 2. – monostabilne (bez możliwości skrócenia czasu rozłączenia kanału)
 3. – monostabilne ( z możliwością wcześniejszego rozłączenia)
 4. – bistabilne zależne ( załączenie następnego kanału, po wyłączeniu poprzedniego kanału )
 5. – bistabilne niezależne (każdy kanał można załączyć i wyłączyć niezależnie od innych kanałów)

 

UNIWERSALNY STEROWNIK 4 KANAŁOWY (RADIOLINIA) z kodem zmiennym i odbiornikiem superheterodynowym do zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi. Sterownik znajduje zastosowanie do sterowania elektroniką bram wjazdowych, bram garażowych, rolet okiennych, żaluzji antywłamaniowych, do zdalnego załączania i wyłączania alarmów, sterowania elektrozamkami, oświetleniem, sterowaniem maszyn i urządzeń w cyklach produkcyjnych, kontrolą dostępu itp.

 • – Każdy z 4 kanałów sterownika zakończony jest przekaźnikiem ( obciążalność do 10A)
 • – Każde z wyjść jest niezależne, oddzielnie sterowane i konfigurowane
 • – Sterownik występuje w dwóch wariantach zasilania 12V i 24V
 • – napięcie zasilania stałe lub przemienne ( w zależności do jakiego mamy dostęp)
 • – możliwość dopisania do sterownika  do 15 niezależnych pilotów. Opcjonalnie do 1000 pilotów

 

Sygnalizacja załączenia / wyłączenia kanału

Sterownik posiada wyjście, na którym pojawia się 1s impuls w chwili załączenia kanału, oraz dwa 1s impulsy po sobie w chwili wyłączenia kanału.

Wyjście sygnalizacyjne jest niskoprądowe, ale jeśli jeden z kanałów jest niewykorzystany, to można wykorzystać przekaźnik z tego kanału do sygnalizacji.

Urządzenie jest produkcji polskiej – jesteśmy jego producentem.Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne odbywają się w naszym serwisie.

W komplecie otrzymają państwo:- centralkę sterownika- 2 piloty 4 przyciskowe- instrukcję podłączenia i obsługi- paragon lub F.VAT- gwarancję 24 miesiące

Sterownik występuje z dwoma wariantami pilotów. Warianty widoczne na poniższych zdjęciach.

 

A – CY158

Sterownik-4-kanały-CY158

B – CY2114

Sterownik-4-kanały-CY2114