Zadzwoń: 42 677 04 26 | Email: biuro@altimplus.pl

Altim Plus – Producent i Importer urządzeń elektronicznych.

MultiSter ST3

MULTISTER ST3

UNIWERSALNY STEROWNIK CZTEROKANAŁOWY.  SYGNALIZACJA ZAŁĄCZENIA I WYŁĄCZENIA  KANAŁU  – ODBIORNIK SUPERHETERODYNOWY – STEROWNIK PRZEZNACZONY DO WSPÓŁPRACY Z PILOTAMI NASZEJ PRODUKCJI I INNYCH PRODUCENTÓW, OPARTYCH NA UKŁADACH MICROCHIP SERII HCS200 i HCS300 , ORAZ PRACUJĄCYCH NA CZĘSTOTLIWOŚCI 433,92MHz

MultiSter ST3 instrukcja PDF

 

GŁÓWNE FUNKCJE STEROWNIKA:

 • Możliwość dopisania do urządzenia pilotów dowolnego producenta opartych na układach MICROCHIP HCS serii 200 i 300 o częstotliwości 433,92MHz ( np. NICE, FAAC, BENINCA  )
 • Możliwość obsługi każdym przyciskiem pilota od 0 do 4 kanałów sterownika
 • Możliwość wyłączenia (zablokowania) dowolnego kanału (możemy zostawić aktywny np. tylko jeden kanał)
 • Konfiguracja każdego pilota do urządzenia według potrzeby (np. przyciskiem „A” jednego pilota można obsługiwać jednocześnie wszystkie kanały, a tym samym przyciskiem „A” drugiego pilota możemy obsłużyć tylko np. 1 kanał .      W zależności od skonfigurowania  )
 • Sekwencyjne załączanie kanałów. Dowolne opóźnienie czasu załączenia każdego z  kanałów (np. możemy jednym przyciskiem pilota załączyć działanie urządzenia w następujący przykładowy sposób. Naciskamy przycisk „A” na pilocie, załącza się kanał nr.1, po kilku np. 15sekundach załącza się kanał nr.2, po kolejnych np. 10 sekundach załącza się kanał nr.3 i po następnych np. 20 sekundach załącza się kanał nr.4.

Czas działania i rozłączania kanałów można ustawiać. )

 • Ustawianie trybów pracy sterownika.
 1. – chwilowe (tak długo jak trzymamy wciśnięty przycisk w pilocie, tak długo jest załączony kanał. Puszczenie przycisku powoduje rozłączenie kanału )
 2. – monostabilne (bez możliwości skrócenia czasu rozłączenia kanału)
 3. – monostabilne ( z możliwością wcześniejszego rozłączenia)
 4. – bistabilne zależne ( załączenie następnego kanału, po wyłączeniu
 5. poprzedniego kanału )
 6. – bistabilne niezależne (każdy kanał można załączyć i wyłączyć niezależnie od innych kanałów)

 

UNIWERSALNY STEROWNIK 4 KANAŁOWY (RADIOLINIA) z odbiornikiem superheterodynowym do zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi. Sterownik znajduje zastosowanie do sterowania elektroniką bram wjazdowych, bram garażowych, rolet okiennych, żaluzji antywłamaniowych, do zdalnego załączania i wyłączania alarmów, sterowania elektrozamkami, oświetleniem, sterowaniem maszyn i urządzeń w cyklach produkcyjnych, kontrolą dostępu itp.

 • – Każdy z 4 kanałów sterownika zakończony jest przekaźnikiem ( obciążalność do 10A)
 • – Każde z wyjść jest niezależne, oddzielnie sterowane i konfigurowane
 • – Sterownik występuje w dwóch wariantach zasilania 12V i 24V
 • – napięcie zasilania stałe lub przemienne ( w zależności do jakiego mamy dostęp)
 • – możliwość dopisania do sterownika  do 15 niezależnych pilotów

 

Sygnalizacja załączenia / wyłączenia kanału

Sterownik posiada wyjście, na którym pojawia się 1s impuls w chwili załączenia kanału, oraz dwa 1s impulsy po sobie w chwili wyłączenia kanału.

Wyjście sygnalizacyjne jest niskoprądowe, ale jeśli jeden z kanałów jest niewykorzystany, to można wykorzystać przekaźnik z tego kanału do sygnalizacji.

Urządzenie jest produkcji polskiej – jesteśmy jego producentem.Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne odbywają się w naszym serwisie.

W komplecie otrzymają państwo:- centralkę sterownika-  instrukcję podłączenia i obsługi- paragon lub F.VAT- gwarancję 24 miesiące